Pulbiber’de de yazıları yayınlanan yazar Melike İnci, “Kırılma Anları” üçlemesini tamamladı. Yeni romanı “Herkes Kırılır” Yitik Ülke Yayınları tarafından yayımlandı.

Melike İnci, ilk romanı O Anda‘da okurunu ilk sayfada kendisine âşık eden karakterlerle tanıştırdı, çoğu okur kitaplarının birinci sayfasını okuduğunda son sayfaya dek elinden bırakamadı.

Aşk Sıraya Girmez, bu heyecan dolu karakterlerden Selim ana karakteriyle aşkı, hayatı ve ölümü erkek gözünden görmeye fırsat verdi.

İki kitabı okuyan herkesin merak ettiği Yasemin’in Murat’la tanışma hikâyesidir. Herkes Kırılır, Yasemin’i ve aynadaki aksiyle aşkının doğup gelişmesini anlatıyor, yine aşk, ilişkiler ve tesadüflerle harmanlayarak.

 

Romandan…

“Burada oturacağız,” dedi Murat. “Pekâlâ…”dedim. Bulunduğumuz yerde neydi o kadar özel olan, merak etmiştim. Güneş yükselmeye başladı… Uçsuz bucaksız bir deniz… Altın rengi dalgalar ve martıların şarkıları… Sonsuzluk hissi veren deniz ve martıların tiyatrosuna locadan yerimiz var gibiydi. Murat’a baktım ve hiçbir şey söylemeden manzaraya çevirdim yüzümü. Mükemmeldi. Bu adamla ilgili tüm tedirginliğim son bulmuştu. Böyle bir doğa harikasını korumak için bu kadar emek harcamış bir insandan hiçbir kötülük gelemezdi.