Aralarında Dixon, Luciano, Richie Hawtin, Nicole Moudaber, Nu, Acid Pauli ve Bedouin’in de yer aldığı, dünya elektronik müzik sahnesinin devleri Suma Beach’te gerçekleşecek Big Burn Festivali için İstanbul’a geliyor. 

Türkiye’de gerçekleştirdiği etkinliklerle elektronik müziği destekleyen Burn enerji içeceği son 1 yılda 150’den fazla DJ’yi, 30 farklı mekânda, binlerce müzikseverle buluşturdu. Burn, şimdi de Türkiye’ye yepyeni bir elektronik müzik festivali deneyimi yaşatmak için “Big Burn İstanbul”u düzenliyor.

21-22-23 Temmuz tarihlerinde Suma Beach’te gerçekleşecek olan festivalde katılımcılar 3 gün boyunca toplam 5 sahnede 60 saatten fazla kesintisiz müzik ve kamp deneyimi yaşayacaklar.

Dünya elektronik müzik sahnesinin yıldız isimlerinden Richie Hawtin, Nicole Moudaber, Dixon, Acid Pauli, Nu, Luciano ve Bedouin’in yanı sıra Argenis Brito, Dani Casarano, Felipe Valenzuela, Jeremy Olander, André Galluzzi, Anthea, Autarkic, Barnt, Boot & Tax, Isolée, Janina, Javi Redondo, Kalabrese, Lake people, Patrice Bäumel, Aex, Bu Bu, Lemurian, Nastia, subb-an, Tobi dei, Ulises, Valentino Kanzyani ve daha pek çok ünlü isim Big Burn için İstanbul’a geliyor.

Luciano

Elektronik müzik dünyasının star isimlerinin başında gelen, İbiza’nın en heyecan verici partilerinin arkasındaki ünlü ismi Luciano; minimal techno’dan house ve latin melodilere uzanan eklektik setleriyle kalıpların dışına çıkan bir DJ.

Richie Hawtin

Elektronik müzikte hep ileriye giden 30 başarılı yılın sonuna gelindiğinde bir techno efsanesine dönüşen ikonik yıldız Richie Hawtin, müzik ve çağdaş sanatı her zaman birbirine paralel şekilde sürdürerek yaratıcılığına boyut atlatan bir sanatçı. Defalarca en iyi techno DJ’i seçilen, İbiza’dan New York’a, Berlin’den Londra’ya kadar elektronik müziğin merkezi olan tüm şehirlerde çalmaya devam eden Richie Hawtin, her devrin müzik insanı olarak ders niteliğindeki sahne performansıyla bütün dünyayı hipnotize eden setler çıkarmaya devam ediyor.

Dixon

2013 yılından beri her sene Resident Advisor tarafından yılın en iyi DJ’i seçilen Dixon; benzersiz mix tekniği, çaldığı mekânlardaki atmosferi kusursuz okuma kabiliyeti ve her müzik türüne olan hâkimiyetiyle dikkat çeken bir isim.

Acid Pauli

Minimal house sahnesinin tartışmasız en saygın ismi Acid Pauli, kendine özgü prodüksiyon tekniği ve dinleyenlerini her defasında kendine hayran eden mix becerileriyle ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine sahip.

Nicole Moudaber

Tekno müziğin starı, dünyanın en iyi kadın DJ’lerinden Lübnanlı Nicole Moudaber de Big Burn İstanbul’da sahne alacak star isimlerden biri. Dans müziğini Beyrut’a ilk getiren isim olan Moudaber; 2015’te Resident Advisor’ın dünyanın en iyi DJ’leri sıralamasında ilk 100’e girdi. Nicole Moudaber bir plak şirketi kurucusu, party promotörü, radyo sunucusu ve büyük tutkuyla takip edilen dünyanın en başarılı DJlerden biri. 

Big Burn İstanbul’un avantajlı biletleri Biletix‘te.  Detaylı bilgi ve ücretsiz bilet kazanma şansı için bigburn.istanbul adresini ziyaret edebilirsiniz.