Emin Fındıkoğlu ve orkestrası +12, 22 Haziran Perşembe akşamı 21:15’te ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’nda sahneye çıkıyor.

Emin Fındıkoğlu’nu sahnede orkestrasıyla izlemek, yalnızca leziz bir caz ziyafetine kurulmak değil, Türkiye’nin caz tarihine tanık olmaktır aynı zamanda…

Emin Fındıkoğlu + 12, 2014’ten bu yana bir arada ve şimdilerde iyice kıvamını almış bir topluluk olarak tanınıyorlar… Trompetler, trombonlar, saksofonlar, piyano, kontrbas, davul ve vokalleriyle ülkemizde fazla emsali bulunmayan bir ‘big band’ deneyimi sunuyorlar dinleyicilerine.

Piyanoda Emin Fındıkoğlu’nun yanı sıra trompetlerde Şenova Ülker ve İmer Demirer gibi ünlü isimlerle birlikte, etkileyici sesi kadar güzelliğiyle de dikkat çeken Meltem Ünel orkestrada yer alıyor. Amerikan caz klasiklerinden Anadolu ezgilerine ve İstiklal Marşı’nın caz yorumu gibi sürprizlere uzanan geniş repertuarıyla Emin Fındıkoğlu +12, Açıkhava’da cazın en neşeli halini yaşamak isteyenler için…

Bu müthiş konsere 2 kişilik davetiye kazanmak için ENKA Kültür Sanat işbirliğiyle PulbiberDergi Twitter hesabında gerçekleştirilen çekilişe katılmak için TIKLAYIN.