Eva Klein , burn Enerji İçeceği desteğiyle 25 Haziran’da Kanadalı müzk grubu Art Department’ı, 30 Haziran’da ise Damian Lazarus’u ağırlayacak.

25 Haziran’da Bodrum’da, Eva Klein‘da sahne alacak Kanadalı elektronik müzik grubu Art Department, dünyaca ünlü 100’den fazla sanatçının parçasını çıkaran No.19 müziğin sahibi Jonny White’ın Kanadalı müzik grubu. 2014 yılında DJ Awards’ta “en iyi deep house DJ”liğine aday gösterilen White’ın elektronik müzik dünyasında oyunun kurallarını değiştiren büyük katkıları oldu.

Beatport Ödüllerinde yılın parçası, iTunes’ta en iyi elektronik albüm ve “Without you” isimli hitleriyle 2010 yılında pek çok ödül kazanan Art Department, yılda 150’den fazla organizasyonda çalıyor. Dünyanın en iyi kulüplerinden biri olan İbiza’daki DC10’in resident DJ’leri arasında olan Art Department, Ultra Music Festival, Coachella ve Burning Man gibi dünyaca ünlü festivallerde de sahne alıyor.

2015 yılında çıkardığı “The Ancient Moons”, ardından gelen “Message From The Other Side” albümleriyle başarı yakalayan, daha sonra Roisin Murphy ile çıktığı turun arkasından remix albümü ile geri dönen Damian Lazarus elektronik müzikseverlerle Bodrum’da bir araya gelecek. Dans müziğinin en itibarlı plak şirketlerinden Crosstown Rebels’ın kurucusu Damian Lazarus elektronik müzik sahnesinin en takdir edilesi isimlerinden biri.

Eva Klein etkinlikleri ve ayrıntılı bilgi burada.