Ülkemizin kadın sanatçıları arasında Sertab’ın yeri bambaşkadır… Hatırlarda kalan, dinleyeni bir çırpıda maziye götüren onca şarkısının yanı sıra her döneme imzasını bırakan, günü çok iyi yakalayan ve yeni akımlar yaratan şarkıların sahibidir. Sanat hayatında 25 yılı geride bırakan Sertab Erener, yetenekli gitarist Emre Kula ile birlikte çok özel bir performans sunacak sevenlerine. Yalın ve duygu yüklü bu konserde Türkçe şarkıların yanı sıra sürpriz bir repertuar da yer alacak. Kırık Kalpler albümünün en beğenilen şarkılarından biri olan, Emre Kula imzalı ‘Olsun’ ile yapacakları düet, gecenin yıldızının parladığı an olacak. Duygusal kavuşmaların yaşanacağına şüphe duyulmayan gecede Sertab ve Emre, sevgi dolu dünyalarından gelen içtenlikle seyirciyi kucaklayacak…

Sertab Erener ve Emre Kula, 6 Temmuz Perşembe akşamı 21:15’te ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’nda sahneye çıkacak. Bu müthiş konsere bilet almak için BURAYA tıklayabilirsiniz.
 
ENKA Kültür Sanat ve Pulbiber işbirliğiyle 2 kişilik davetiye kazanmak için Twitter hesabımızı takibe aldıktan sonra aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Katılım 3 Temmuz’a dek sürecek, kazananlar aynı gün açıklanacak.