Yaz aylarında İstanbul’un en önemli etkinlik merkezi haline gelen Harbiye Açıkhava Sahnesi, 22-31 Temmuz tarihleri arasında birbirinden ünlü isimlere ev sahipliği yapacak.

Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği konser serisi kapsamında gerçekleşecek olan Harbiye Açıkhava Konserlerinin açılışını 22 Temmuz akşamı Sıla yapacak. 5 gün üst üste sahne alacak olan Sıla, açık havada en sevilen şarkılarını hayranları için seslendirecek.

Sıla’nın konser serisinin ardından 27 Temmuz akşamı sahneye çıkacak olan Duman grubu, dillere pelesenk olan şarkılarıyla Harbiye’de rock rüzgârları estirecek. 

Balkan müziğinin dünyaca ünlü müzisyeni Goran Bregovic de “Düğün ve Cenaze” adlı konseriyle 28 Temmuz‘da hayranlarıyla buluşacak.

Harbiye konserlerinin vazgeçilmezlerinden Sibel Can, yeni albümünden ilk şarkılarını 29 Temmuz‘da Harbiye Açıkhava konserinde seslendirecek. 

30. yılını kutlayan efsane rock grubu Pentagram, 30 Temmuz‘da Harbiye’de hayranlarıyla buluşacak. Çıkardıkları akustik albümleri ile büyük beğeni toplayan grup, hayranlarına yine harika bir performans sergileyecek.

Harbiye konserlerinin sonuncusunu ise 31 Temmuz akşamı Sertab Erener yapacak. “Sertab’ın Oda Müziği ve Müzikal” temasıyla Harbiye’de sahne alacak olan Erener, güçlü sesi ve performansıyla yine tadı damaklarda kalacak bir gece yaşatacak.