Akdeniz’de sadece popüler kentleri değil, birbirinden keyifli adaları da keşfetmeye ne dersiniz?

Sözkonusu adalar olunca, kısa zaman diliminde daha fazla yer görerek Akdeniz’in eşsiz güzelliklerini, yorulmadan keşfedebileceğiniz en ideal seçenek bir gemi seyahatidir. Bavul toplama derdi olmadan, uzun otobüs yolculukları yapmadan, her sabah dinlenmiş olarak yeni bir limana uyanıp popüler şehirleri ve adaları gezebilirsiniz.

MSC Cruises’un düzenlediği, MSC Armonia gemisi ile 7 gecelik Akdeniz programında, aynı seyahat içinde üç popüler şehri ve Akdeniz’in en güzel adalarından üçünü doyasıya gezebilirsiniz.

Fransa’nın Marsilya şehrinde dünyaca ünlü Provence bölgesini keşfedebilir, İtalya’nın Cenova limanından yola çıkıp Portofino’da belki de aradığınız aşkı bulabilirsiniz. İtalya’nın Livorno limanına vardıktan sonra, Rönesans’ın doğduğu topraklar olan Floransa ve Pisa’yı da gezme imkânınız olabilir. Sardunya’yı gezen turistlerin arasında yer alabilir, İspanya’nın doğal güzellikleri ve gece hayatı ile ünlenmiş en popüler iki adası, Palma de Mallorca ile Ibiza’yı da keşfedebilirsiniz. Üstelik bu adaların gece hayatını yaşatabilmek adına, MSC Cruises geminin kalkış-varış saatlerini de buna göre düzenlemiş.

Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.