50 yılı aşkın süredir en seçkin sanatçıları ağırlayan Montrö Caz Festivali’nden canlı performanslar, kamera arkası görüntüler, özel röportajlar yayınlayan Red Bull TV festivalin sonlarına yaklaşırken çağdaş elektronik ve pop müziğinin en sevilen isimlerini ekrana taşımaya devam ediyor.

Lost On You şarkısı YouTube’da 100 milyondan fazla dinlenen, çaldığı müzik aleti ukelele ve değişik tarzıyla kısa sürede kendi hayran kitlesini yaratan Amerikalı sanatçı LP (Laura Pergolizzi)’nin festivale renk katacak performansı bugün saat 20.00’da Red Bull TV‘den canlı yayınlanacak.

15 Temmuz’da ise yine Türkiye saatiyle 20.00’da “soul müziği yaratan adam” olarak anılan Michael Kiwanuka ile Hamilton Leithauser’ın performansı canlı olarak Red Bull TV aracılığıyla izleyiciyle buluşacak.

Montrö Caz Fesivali’nden yayınların son günü olan 16 Haziran Pazar günü ise saat 20.00 itibarıyla elektronik müziğin iddialı temsilcisi Slaves ile Birdy Nam Nam’ın birlikte sergileyeceği unutulmaz performans Red Bull TV aracılığıyla canlı olarak izlenebilecek.