KüçükÇiftlik Bahçe Sunar: Türk pop müziğinin marş haline gelmiş şarkılarına eşlik etmeye hazır mısın? Yerli müzik sahnesinin en başarılı isimlerinden Levent Yüksel ve Mirkelam 12 Ağustos’ta KüçükÇiftlik Bahçe’de!

“Yeter ki Onursuz Olmasın Aşk”, “Tuana”, “Kadınım”, “Med-Cezir” ve “Uçurtma Bayramları” gibi unutulmaz şarkılarıyla hafızalarımıza kazınan, 1997 yılında çıkardığı single çalışması “Bi’daha” ile ulaşılması imkânsız görünen bir satış rakamına ulaşan ve basgitar üstadı olarak da anılan Levent Yüksel, İstanbullu müzikseverlere muhteşem bir gece yaşatacak.

“Her Gece” şarkısının klibiyle “koşan adam” olarak benimsediğimiz, yeni çıkardığı “Mirkelam şarkıları” albümüyle verdiği dört yıllık araya pansuman olan, kendine özgü tarzı ve renkli kişiliğiyle Mirkelam da bu güzel yaz akşamında eski ve yeni şarkılarıyla tempoyu bir an olsun düşürmeyecek.

Başarılı şarkıcı ve oyuncu Deniz Sipahi ise kendi şarkılarının da içinde bulunduğu özel repertuarı ve sevilen sahne performansı ile Levent Yüksel ve Mirkelam öncesi sahne alacak.

Konser biletleri Biletix‘ten temin edilebilir.