Geçtiğimiz yıl Pena Yayınları tarafından yayımlanan Nicola Yoon’un New York Times çoksatanlar arasında yer alan “Her Şey” kitabı aynı isimle filme uyarlandı. Film, 11 Ağustos’ta vizyona girerken kitabın kapağı ise filmin orijinal afişiyle yenilendi.

Nicola Yoon’un şefkatli, yaratıcı ve mükemmel anlatımıyla güçlü bir aşk üzerine kurulu olağanüstü ilk romanı Her Şey geçtiğimiz yılın en çok satanları arasında yer almış ve şaşırtan sonuyla birçok kitap eleştirmeninden tam not görmüştü. Nicola Yoon’un aynı adlı romandan uyarlanan film ise Stella Meghie imzası taşıyor.

Her Şey, geçirdiği bir hastalık nedeniyle olağanüstü korunan akıllı, meraklı ve yaratıcı 18 yaşındaki Maddy ve Olly’nin acı, tatlı ve cesur inanılmaz aşk hikâyesini konu alıyor. Herkesin kitaplığında arşiv niteliğinde yer alması gereken roman, filmin orjinal afişinden yeni kapağıyla 11 Ağustos’tan itibaren Pena Yayınları tarafından yeniden raflarda yerini alacak.

Yazar Hakkında

New York Times çoksatan romanı Her Şey‘in yazarıdır. Jamaika ve Brooklyn’de büyüyen yazar Los Angles’ta ailesiyle yaşamaktadır. Bir anda âşık olup aşkınıza sonsuza kadar tutunabileceğinize gönülden inanan bir romantiktir.