Tasarım dünyasına ve farklı disiplinlere ev sahipliği yapan Tasarım Parkı, 12 Eylül tarihinde açılacak “Yüzünden” isimli karma resim sergisiyle farklı tarz ve kimlikleri “yüz”ler ve “portre”ler ekseninde bir araya getiriyor.

Kadıköy’ü ”Tasarım” ile buluşturan ilk merkez Tasarım Parkı’nın farklı disiplinleri ve yaratıcı kimlikleri bir araya getirmek amacıyla başlattığı sanat etkinlikleri kapsamında düzenlendiği sergilerin ikincisi “Yüzünden” adlı karma resim sergisi 12 Eylül – 12 Ekim 2017 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Sergi, Istanbul Art Week kapsamında eşzamanlı organize edilen İstanbul Bienali ve Contemporary Istanbul fuarının yaratacağı sanat enerjisine Kadıköy’den dahil olacak.

Bu yıl yedinci yılını geride bırakan Tasarım Parkı’nın, taşıdığı “tasarım” bayrağına ek olarak sanata ve sanatçıya da destek ve platform olma amacıyla düzenlediği ikinci sergide; Çetin Pireci, Lütfiye Kösten, Nilgün Sabar, Harun Antakyalı, Neşe Çoğal, Tan Taşpolatoğlu, Ismed Rızal Riz gibi usta ve genç isimler geçmişten bugüne “yüz”leri yorumlayacak.

Bilgi için: www.tasarimparki.com.tr