9-10 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Garden Sale, birbirinden farklı tasarım ve tasarımcıları 6. kez KüçükÇiftlik Park’ta tasarımseverlerle bir araya getirecek. Her yıl ilgiyle takip edilen tekstilden takıya, vintage objelerden endüstriyel tasarım ürünlerine kadar binlerce tasarımın yer aldığı Garden Sale bu sene de dopdolu geçecek.

Tasarım, atölye, alışveriş ve müziği tek çatı altında birleştiren Garden Sale, gündüzden geceye renkli, enerjisi bitmeyen bir şenlik ruhu yaşatacak. Her biri kendi alanında özgün, yaratıcı tasarımlarıyla dikkat çeken birçok tasarımcıyı ve çalışmalarını bulabileceğiniz Garden Sale, atölyeler, sokak müzisyenleri, swing jazz session’ları ve film gösterimleri ile şenlenecek, her anından keyif alacağınız bir deneyime dönüşecek.

Flapper Swing

Sattas ve Flapper Swing Garden Sale Sahnesinde!

Türkiye’de reggae denilince akla gelen ilk isim Sattas 9 Eylül‘de Garden Sale sahnesinde olacak. Montreal Caz Festivali, Sziget Müzik Festivali, Rototom Reggae Sunsplash, Ruhr Summerjam gibi dünyaca ünlü festivallerde yer alan grup, bitmeyen enerjileri ile herkesi kendilerine hayran bırakacak.

10 Eylül‘de ise Django Reinhardt ve Sidney Bechet’nin izinden giden jazz manouche grubu Flapper Swing sahnede olacak. 1920’lerin ruhu ve otantik soundlarıyla yorumladıkları repertuarları dinleyenlere cazın altın çağını yaşatacak.

 

9-10 Eylül KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek Garden Sale “Tasarım Şenliği” etkinliğinin biletleri Biletix‘te!