Türk rock müziğin sevilen gruplarından maNga online konserler serisi olarak düzenlenen Red Bull Canlı Sahne’nin dördüncü konuğu oluyor.

30 Kasım Perşembe günü, Zorlu PSM Studio’da saat 21.00’da başlayacak ve www.redbull.com/canlisahne adresinden canlı yayınlanacak konserde, sevilen gruba Hip-Hop dünyasının yakından tanıdığı Kamufle, Fate Fat, Joker, Tankurt Manas ile DJ Hırs eşlik edecek. Konserin tekrarı ise yine aynı adresten izlenebilecek.

maNga grubu kuruldukları 2001 yılından bugüne 5 başarılı albüm ve birçok single’a imza atarak yurtdışındaki müzik makalelerine konu oldu. Ekip, 2010 yılında Norveç’te katıldıkları Eurovision Şarkı Yarışması’nda ikinci oldu. Sevilen grup ayrıca 16 yıllık birlikteliklerinde toplam 33 farklı ödüle layık görüldü.

Yıl sonuna kadar her ay başka bir ismin ağırlanacağı konserlere katılım kısıtlı sayıda olacak. Konserlere özel davetiyeler için seyircilerin sosyal medya hesaplarını takipte kalması gerekecek.

Önceki aylarda konser veren MFÖ, Selda Bağcan ve Teoman konserlerinin tekrarı da yine www.redbull.com/canlisahne adresinden izlenebiliyor.