Stephen King dahil birçok yazarın beğenisiyle 38 ülkede yayımlanan “Penceredeki Kadın / The Woman in The Window” romanı Pena Yayınları etiketiyle raflarda yerini almaya hazırlanıyor.

2018 yılının en çok konuşulacak olan yazarı A.J. Finn’in ilk romanı Penceredeki Kadın zekice planlanmış ve aklını korumak için savaşan bir kadının hareketli portresini anlatan birinci sınıf bir gerilim romanı olarak karşımıza çıkacak. Daha yayınlanmadan film hakları ve yurtdışı hakları satılan “Pencerede Kadın” romanında okuru bir dizi akıl karıştırıcı sürprizler bekliyor.

Penceredeki Kadın, Pena Yayınları tarafından yakın tarihte okurla buluşmaya hazırlanırken, meraklıları için ön satışları tüm online mecralarda başladı.

Kitap Hakkında

Gerçekten oluyorsa paranoya değildir…
New York’taki evinde yalnız yaşayan Anna Fox kendini tamamen evine kapatmıştır. Asla dışarı çıkmaz. Tüm günü içerek (bazen çok), eski filmleri seyrederek,  eski zamanları anarak geçirir. Bir de komşularını röntgenleyerek.
Bir gün tam evinin karşısına Russell’lar taşınır. Bir baba, bir anne ve bir oğuldan oluşan muhteşem bir ailedir. Ama Anna, bir gece penceresinden onların evini gözlerken görmemesi gereken bir şey görür. İşte bundan sonra tüm dünyası altüst olur. Tüm sırları önüne dökülür.
Gerçek nedir? Hayal olan nedir? Kim tehlikededir? İpler kimin elindedir? Bu sürükleyici psikolojik romanda hiç kimse ve hiçbir şey göründüğü gibi değil.

“Elinizden bırakamayacağınız nadir kitaplardan biri…  Nefis ve ürkütücü.” – Stephen King
“A. J. Finn usta dokunuşuyla yeni bir yetenek.” – Tess Gerritsen
“Kesinlikle sürükleyici bir gerilim romanı.” – Louise Penny
“Güçlü bir kara film vaadiyle karanlık, şaşırtıcı bir karışım.” – Ruth Ware