Dizisiyle ve romanlarıyla milyonlarca hayranını büyüleyen “Vampir Günlükleri” hız kesmeden devam ediyor. Üstelik bütün olayların perde arkasını anlatan “Stefan Günlükleri”yle. “Açlık”, Stefan ve Damon kardeşlerin hikâyesini anlatan serinin üçüncü kitabı.

Stefan Salvatore vampir olmayı kabullenmişti. Yeni bir hayata başlamak için New York’a gitti. Hayatta kalmak için insanları öldürmesine gerek kalmıyordu artık, Central Park’taki hayvanlar ona yetiyordu. Ama bu sessiz hayat, kardeşi Damon’ın gelip kendini New York sosyetesine bir İtalyan soylusu olarak tanıtmasıyla altüst oldu. Stefan giderek insanlığını kazanırken Damon ise kendininkini kaybediyordu. Ancak gizemli bir düşman daha çıkagelecekti ve iki kardeş istemeyerek de olsa ona karşı güç birliğinde bulunmak zorunda kalacaktı.

Açlık‘ta Stefan ve Damon kardeşleri bir kez daha yeni zaaflar, şaşırtıcı sırlar, eski ihanetler ve hayal bile edemeyecekleri tehlikeler bekliyor.

Arka kapaktan…

Kan Kardeşler…

Stefan, ağabeyi Damon Salvatore’un New Orleans’taki ihanetinden sonra Manhattan’da yeni bir başlangıç yapıyor.

Bir daha tek bir insanı bile incitmemeye yeminli ve bu koca şehrin karmaşasında gözden kaybolmaya kararlı. Ama Stefan tam geçmişini ardında bıraktığını sanırken, Damon’dan asla kaçamayacağını anlıyor.

Damon’ın vampir Salvatore kardeşler için büyük planları var. Stefan bundan hoşlansa da hoşlanmasa da birlikte New York’un tozunu attırıyorlar. Maceraları sosyete sayfalarında yer almaya başlayınca intikam arzusuyla yanıp tutuşan eski bir düşman yeniden ortaya çıkıyor.

Serinin çoksatar romanlarından ilham alan popüler CW TV dizisine dayanan “Stefan Günlükleri”; Stefan, Damon ve Katherine arasında yaşananları açığa çıkarıyor. Ve meşhur aşk üçgeninin nasıl başladığını…