Türkiye’nin yüksek sesli canlı müzik ve performans deneyim sunan Volkswagen Arena yeni sezonda da yerli ve yabancı sahnenin en başarılı sanatçılarını konuk etmeye ve Darüşşafaka Tekfen maçlarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 

Il Divo

Klasik eserlere getirdikleri özgün yorumlarla büyük bir fenomene dönüşen ilk ve en başarılı klasik crossover grubu Il Divo, yeni çıkacak albümleri “Timeless”’ın dünya turnesi kapsamında Piu Entertainment organizasyonu ile 14 Eylül Cuma günü Volkswagen Arena’da sahne alacak.

Jamie Cullum

İngiliz caz sahnesinin gelmiş geçmiş en başarılı sanatçılarından Jamie Cullum’ı 28. Akbank Caz Festivali kapsamında 23 Ekim Salı akşamı Volkswagen Arena’da sahne alıyor.

Ezhel

Ezhel, Pozitif deneyimiyle 28 Ekim Pazar günü yeni konuklarıyla yeniden gerçek üstü bir konser deneyimi için Volkswagen Arena’da! Kısa zamanda Türk rap sahnesinin en sevilen ve önde gelen isimlerinden biri olmayı başaran Ezhel, hip-hop, urban, reggae ve trap müzik türlerini karşı-kültür ve Anadolu kent yaşamıyla birleştiriyor.

Garou

Ülkemizde de çok geniş bir hayran kitlesine sahip romantik, karizmatik, tutku dolu ve büyüleyici Kanadalı şarkıcı ve oyuncu Garou, kariyerinin 20. yılını kutladığı turnesi “Garou – 20 years” kapsamında ilk kez İstanbul’da 2 Kasım Cuma günü Volkswagen Arena’da sahne alıyor. 

David Helfgott

Dünyanın en önemli piyanistlerinden olan hayatı Oscar ödüllü ‘Shine’ filmi ile beyazperdeye aktarılan David Helfgott, Piu Entertainment organizasyonuyla, 9 Kasım Cuma günü ilk kez Volkswagen Arena’da 360 derece sahnede müzikseverlerle buluşacak.

Çift piyano ile gerçekleşecek bu özel konserde David Helfgott’a, genç yaşına rağmen büyük başarılar elde etmiş, Limelight’ın “30 Yaştan Küçük 30 Muhteşem Müzisyen” listesinde yeralan Vietnam asıllı Avustralyalı piyanist Hoang Pham eşlik edecek.

Duman

Türkiye’de rock müziğin öncü gruplarından Duman, Pozitif deneyimiyle 2 Aralık Pazar günü GarantiOne’ın ana sponsorluğunda Volkswagen Arena’ya konuk oluyor. 

Yeni sezonda Darüşşafaka Tekfen Volkswagen Arena’daki ilk rakibi Buducnost VOLI Podgorica ile Euroleague kapsamında 16 Ekim Salı günü karşılaşacak.